May 1st-Harris Chain-Xtreme Bass Series-Buzzard Beach
May 1st-Kissimmee Chain-Winterhaven Lunker Lovers-Camp Lester
May 1st-Kissimmee Chain-Cubs Scout Tournaments-Camp Mack
May 1st-Lake Istogpoga-ABA-Lorida Public ramp
May 1st-Lake Panasofkee-Xtreme Bass Series-Tracys Point
May 1st-Lake Seminole-C & S-Wingate's
May 1st-Lake Talquin-Xtreme Bass Series-Ingrams Marina
May 1st-Lake Tarpon-Cutting Edge Trail-Anderson Park
May 1st-Lake Tarpon-Florida Trails Bassmasters-Anderson Park
May 1st-Lake Toho-Central Fl. Bass Busters-ramp na
May 1st-St Johns River-ABA-Midway
May 2nd-Kissimmee Chain-Winterhaven Lunker Lovers-Camp Lester
May 2nd-Lake Istogpoga-Xtreme Bass Series-Hwy 98 ramp
May 2nd-Lake Istogpoga-ABA-Lorida Public ramp
May 2nd-Lake Seminole-ABA-Seminole Lodge
May 2nd-Lake Tarpon-Florida Trails Bassmasters-Anderson Park
May 2nd-Orange Lake-Xtreme Bass Series-Heagy Burry
May 2nd-Rodman Res.-Xtreme Bass Series-Kenwood Landing
May 2nd-St Johns River-ABA-Palatka
May 4th-Lake Tarpon-Tues Night Tournament 6pm-Anderson Park
May 8th-Crooked Lake-Macdill Basbusters-Bob's Landing
May 8th-Harris Chain-ABA-Buzzard Beach
May 8th-Kissimmee Chain-Xtreme Bass Series-Camp Mack
May 8th-Lake Astor-Xtreme Bass Series-Midway Marine
May 8th-Lake Okeechobee-FLW Gator Div.-Scott Driver
May 8th-Lake Pierce-Good Ole Boys Bass Club-Public Ramp
May 8th-Lake Rousseau-Xtreme Bass Series-Dunnellon
May 8th-Lake Toho-Fishing Misfits-ramp na
May 11th-Lake Tarpon-Tues Night Tournament 6pm-Anderson Park
May 15th-Crooked Lake-Xtreme Bass Series-Bob's Landing
May 15th-Kissimmee Chain-Lone Oak Baptist-Camp Mack
May 15th-Lake Pierce-Lakeland Junior Bassmasters-ramp na
May 15th-Lake Seminole-C & S-Wingate's
May 15th-Lake Seminole-Seminole Bassmasters-Seminole Lodge
May 15th-Lake Tarpon-Xtreme Bass Series-Anderson Park
May 15th-Lake Toho-Palm Bay Bassmasters-ramp na
May 15th-Suwannee River-Xtreme Bass Series-Hinton Landing
May 16th-Kissimmee Chain-Xtreme One-Man Series-Camp Mack
May 16th-Kissimmee Chain-Camp Lester Series 3-Camp Lester
May 16th-Lake Ida-Weekend Bassers-ramp na
May 16th-Lake Okeechobee-Lakeland Bassmasters-Roland Martin
May 16th-Lake Talquin-Media Bass-Ingram's Marina
May 18th-Lake Tarpon-Tues Night Tournament 6pm-Anderson Park
May 22nd-Caloosahatchie River-Legacy Series-LaBelle hwy 78
May 22nd-Johns Lake-PBA-County ramp
May 22nd-Lake Okeechobee-Xtreme Bass Series-Roland Martin
May 22nd-Lake Toho-Xtreme Bass Series-City Ramp
May 22nd-Lake Toho-Fishers of Men-Southport
May 22nd-St Johns River-Bass Capital Bassmasters Juniors-Palatka City Dock
May 22nd-Winterhaven Chain-Castaways-Roe Park
May 23rd-Kissimmee Chain-Accent Marine-Camp Mack
May 23rd-Lake Lochloosa-Buck and Bass Trail-Public Ramp
May 23rd-Lake Talquin-ABA-Talquin Lodge
May 25th-Lake Tarpon-Tues Night Tournament 6pm-Anderson Park
May 29th-Deerpoint Lake-Deerpoint Lake Trail-Highpoint Landing
May 29th-Lake Istogpoga-Minn Kota Trail-ramp na
May 29th-Lake Jackson-Xtreme Bass Series-Sunset Landings
May 29th-Lake Osborne-Xtreme Bass Series-John Prince Park
May 30th-Lake Istogpoga-Minn Kota Trail-ramp na