Apr 2nd-Harris Chain-Champions Senior Tour-Buzzard Beach
Apr 3rd-Black Creek-Media Bass-Black Creek Lodge
Apr 3rd-Crooked Lake-Central Fl Bass Busters-Bob's Landing
Apr 3rd-Kissimmee Chain-Camp Mack Open-Camp Mack
Apr 3rd-Kissimmee Chain-Childrens Miracle Network-Camp Mack
Apr 3rd-Lake Istogpoga-ABA-Lorida Public ramp
Apr 3rd-Lake Panasoffkee-Xtreme Bass Series-Tracys Point
Apr 3rd-Lake Panasoffkee-Central Fl Bass Club-HW 301 Ramp
Apr 3rd-Lake Talquin-Talquin Bass Association-Ingrams Marina
Apr 3rd-Lake Talquin-3rd Lake Talquin Open-Ingrams Marina
Apr 3rd-Lake Tarpon-Cutting Edge Trail-Anderson Park
Apr 3rd-Lake Tarpon-Shiner Tournament-Anderson Park
Apr 3rd-Rodman Res.-Jacksonville Bass Club-Kenwood Landing
Apr 3rd-St. Johns River-Have Fun Bass Trail-Rodman Dam
Apr 3rd-St. Johns River-ABA-Midway Marine
Apr 4th-Kissimmee Chain-Camp Mack Open-Camp Mack
Apr 4th-Lake Istogpoga-Florida Cracker Bass Club-ramp na
Apr 4th-Lake Okeechobee-Fort Meyers Bass Club-Okeetantie
Apr 6th-Lake Tarpon-Tues Night Tournament 6pm-Anderson Park
Apr 9th-Rodman Res.-Champions Seniors Tour-Kenwood Landing
Apr 10th-Appalachicola River-2nd Club Championship-ramp na
Apr 10th-Black Creek-Hub City-ramp na
Apr 10th-Harris Chain-PAV Tournament-Hickory Point
Apr 10th-Harris Chain-ABA-Buzzard Beach
Apr 10th-Johns Lake-Courtesy Anglers-county ramp
Apr 10th-Lake Astor-Xtreme Bass Series-Midway Marine
Apr 10th-Lake Istogpoga-Bay Area Bassmasters-Hwy 98 ramp
Apr 10th-Lake Monroe-Central Fl. Bass Anglers-Sanford
Apr 10th-Lake Monroe-Florida Trails Bassmasters-Sanford
Apr 10th-Lake Panasoffkee-Bell Shoals Baptist-Tracy's Point
Apr 10th-Lake Pierce-Fishing Misfits-ramp na
Apr 10th-Lake Rousseau-Xtreme Bass Series-Dunnellon
Apr 10th-Lake Rousseau-ABA Couples-State Rec Area
Apr 10th-Lake Talquin-2 Rivers Bass Trail-Luther Hall Landing
Apr 10th-Lake Toho-Xtreme Bass Series-City Ramp
Apr 10th-Lake Toho-PBA-ramp na
Apr 10th-Lake Toho-Macdill Bassbusters-Southport
Apr 10th-Lake Yale-VSB Trail-Marsh Park
Apr 10th-St Johns River-Federation Nation-Palatka City Ramp
Apr 10th-St Johns River-Bass Capital Bassmasters-Palatka 
Apr 10th-Suwannee River-Suwannee River Bassmasters-Clay Land.
Apr 11th-Appalachicola River-Hydrilla Gnats-Chattahootchee Ramp
Apr 11th-Harris Chain-Xtreme Bass Series-Buzzard Beach
Apr 11th-Harris Chain-PAV Tournament-Hickory Point
Apr 11th-Kissimmee Chain-Xtreme Bass Series-Camp Mack
Apr 11th-Lake Arriana-Bobber's Discount Tackle-county ramp
Apr 11th-Lake Hernando-West Hernando BC Open-Public Ramp
Apr 11th-Lake Istogpoga-Winterhaven Lunker Lovers-Istopoga Park
Apr 11th-Lake Istogpoga-Tampa Pro Bass-Hwy 98/County
Apr 11th-Lake Istogpoga-Xtreme Bass Series-Hwy 98 Ramp
Apr 11th-Lake Okeechobee-Xtreme Bass Series-Roland Martin
Apr 11th-Lake Okeechobie-Weekend Bassers-Okee-tantie
Apr 11th-Lake Okeechobee-Royal Palm Bassmasters-Belle Glade
Apr 11th-Lake Seminole-C & S-Wingate's
Apr 11th-Orange Lake-Xtreme Bass Series-Heagy Burry
Apr 11th-Rodman Res.-Xtreme Bass Series-Kenwood Landing
Apr 11th-Rodman Res.-ABA-Kenwood Landing
Apr 11th-St John's River-St. John's Bass Anglers-Palatka
Apr 11th-St John's River-Winter Springs Bassmasters-Welatka
Apr 11th-St Johns River-Bass Capital Bassmasters-Palatka City Docks
Apr 11th-Walk in Water-Bass Ang. Soc. of Sarasota-public ramp
Apr 13th-Lake Tarpon-Tues Night Tournament 6pm-Anderson Park
Apr 16th-Harris Chain-PVA-Hickory Point (day 1)
Apr 16th-Lake June in Winter-Champions Senior Tour-Public ramp
Apr 17th-Blue Cypress-Palm Bay Bassmasters-ramp na
Apr 17th-Crooked Lake-Xtreme Bass Series-Bob's Landing
Apr 17th-Everglades-Everglades Bassmasters-Holiday park
Apr 17th-Harris Chain-PVA-Hickory Point (day 2)
Apr 17th-Kissimmee Chain-Sons of American Legion-Camp Mack
Apr 17th-Lake Alfred-Lakeland Junior Bassmasters-ramp na
Apr 17th-Lake Istogpoga-West Voulusia Bass Anglers-Hendersons
Apr 17th-Lake Okeechobee-FLW Gator Div-Scott Driver park
Apr 17th-Lake Okeechobee-Bass Busters Silver Div.-Clewiston
Apr 17th-Lake Rochelle-Victory Sportsman-Ramp na
Apr 17th-Lake Seminole-Seminole Bassmasters-Seminole Lodge
Apr 17th-Lake Talquin-Big Bend Bass Club-Talquin Lodge
Apr 17th-Lake Tarpon-Xtreme Bass Series-Anderson Park
Apr 17th-Lake Tarpon-South Pasco Bassmasters-Anderson Park
Apr 17th-Lake Toho-Crackerboys-Southport
Apr 17th-Lake Toho-Orlando Bass Club-Richardsons Fish Camp
Apr 17th-Rodman Res.-Save Rodman Res. Tourn.-Kenwood Landing
Apr 17th-St Johns River-Minn Kota Trail-Palatka City
Apr 17th-Suwannee River-Xtreme Bass Series-Hinton Landing
Apr 17th-Winterhaven Chain-Fishers of Men-William G Roe Park
Apr 18th-Apopka Chain-Lake Mary Bassmasters-Tsala rte 46
Apr 18th-Harris Chain-PVA-Hickory Point (day 3)
Apr 18th-Holey Lands-South Florida Bass Rattlers-ramp na
Apr 18th-Kissimmee Chain-Camp Lester Series 2-Camp Lester
Apr 18th-Kissimmee Chain-Accent Marine-Camp Mack
Apr 18th-Lake Istogpoga-West Voulusia Bass Anglers-Hendersons
Apr 18th-Lake Istogpoga-Lakeland Bassmasters-Istogpoga Park
Apr 18th-Lake Manatee-Mr. B's tournament Trail-ramp na
Apr 18th-Lake Okeechobee-Bass Busters Silver Div.-Clewiston
Apr 18th-Lake Seminole-ABA-Seminole Lodge
Apr 18th-Lake Talquin-Media Bass-Ingram's Marina
Apr 18th-St Johns River-Minn Kota Trail-Palatka City
Apr 20th-Lake Tarpon-Tues Night Tournament 6pm-Anderson Park
Apr 23rd-St. Johns River-Champions Senior Tour-Ed Stone Park
Apr 24th-Kissimmee Chain-Outcasts Bass Club-Port Hatchineha
Apr 24th-Kissimmee Chain-Accent Marine "Stratus Owners"-Camp Mack
Apr 24th-Deerpoint Lake-Deerpoint Lake Trail-Highpoint Landing
Apr 24th-Lake Istogpoga-Polk County Snook and Bass-ramp na
Apr 24th-Lake Istogpoga-North Tampa Bass Club-Trails End
Apr 24th-Lake Okeechobee-East Coast Bass Anglers-Scott Driver Park
Apr 24th-Lake Okeechobee-Legacy Series-Hoover Dyke Ramp
Apr 24th-Lake Osborne-Xtreme Bass Series-John Prince Park
Apr 24th-Lake Panasoffkee-5th Annual Tracy's Point Youth Tourn.-Tracy's Point
Apr 24th-Lake Rousseau-West Hernando Bass Club Open-Inglis Dam Ramp
Apr 24th-Lake Rousseau-Fishers of Men-Anglers Resort Inn
Apr 24th-Lake Talquin-Leon County Sheriffs-Williams Landing
Apr 24th-Lake Tarpon-Castaways-Anderson Park
Apr 24th-St Johns River-Weekland Bassmaster-Palatka
Apr 24th-St Johns River-Bass Capital Bassmasters Juniors-Palatka City Docks
Apr 24th-Kissimmee Chain-Accent Marine "Stratus Owners"-Camp Mack
Apr 25th-John's Lake-Lakeland Hawg Hunters-County ramp
Apr 25th-Kissimmee Chain-Winter Haven Lunker Lovers-Port Hatchineha
Apr 25th-Kissimmee Chain-Accent Marine "Status Owners"-Camp Mack
Apr 25th-Lake Istogpoga-Polk County Snook and Bass-ramp na
Apr 25th-Lake Istogpoga-North Tampa Bass Club-Trails End
Apr 25th-Lake Kerr-Buck and Bass-Morehead Ramp
Apr 25th-Lake Reedy-Lake Wales Po Boys-County Ramp
Apr 25th-Lake Okeechobee-Xtreme One Man Series-Scott Driver Park
Apr 25th-St Johns River-ABA 150-Palatka
Apr 27th-Lake Tarpon-Tues Night Tournament 6pm-Anderson Park


APRIL 2010 FLORIDA BASS TOURNAMENTS
FlBassTournaments.com